Moc rodzenia

rodzi się Twoja moc w nowej odsłonie.

 

 ,,Przypomnienie”
fragment tekstu, który  napisałam 3 dni po  porodzie w domu lotosowo 3 córki
Jak przypomnieć sobie prastarą wiedzę zawartą w moich kościach, ścięgnach, mięśniach, miednicy? Jak wejść w odwieczny taniec narodzin?…Jesteśmy po jasnej stronie życia. Szczęśliwe, dumne, mocne swoją miłością, spokojne. Przed nami przestrzeń miłości.

Katarzyna Auli Barszczewska

 

Tekst napisałam po porodzie w szpitalu w wigilię 2019
,,Mądrość ciała prowadziła ją ku pierwotnej pamięci. Rodząca robiła wszystko, co w jej mocy, aby poddać się fali, która wzbierała w jej ciele. Twarz odbijała jednocześnie grymasy bólu, napięcia i ekstazy. Jej prawdziwa, nieposkromiona natura z godziny na godzinę coraz mocniej się ujawniała. Zbliżała się północ. Kobieta zanurzona w tańcu narodzin. Bogini stwarzająca Nowy Świat. Bogini rodząca nową gwiazdę. Bogini wydająca na świat nadzieję, światło, miłość, zaufanie, radość!
– Katarzyna Auli Barszczewska
fragment z ,,Spirala 2020 – Duchowe dziedzictwo kobiet”
Wydawnictwo Berkana

Przygotowujesz się do poczęcia lub porodu?

Chcesz, żeby ciąża i poród były pięknym doświadczeniem dla Ciebie i dla dziecka?

W miłości, bez lęku, bólu i traumy? A może w ekstazie, z otwartością w ciele, świadomie? 

Witaj,
W trakcie mojej wieloletniej pracy jako terapeutka i doula odkryłam, że kobiety w stanie błogosławionym mają cudowną możliwość uruchomić w pełni swoją kobiecą moc oraz odkryć swoją wewnętrzną mądrość i piękno. Mogą również poczuć, czego pragną i w jaki sposób chcą urodzić pozostając w zgodzie ze sobą. Mężczyźni również są w stanie poczuć swoją moc obecności i dla nich towarzyszenie kobiecie w porodzie może być autostradą do rozwoju duchowego. Bycie razem w tym czasie jest ważne i daje możliwość spotkania się we wspólnej podróży bohatera i bohaterki, którą każdy jednak potrzebuje przejść sam.
Dlatego też wiem, że kiedy poczujesz smak swojej wizji porodu i macierzyństwa, ojcostwaTwoja dusza wypełni się radością i spokojem. Pozwolisz swojemu ciału odpuścić napięcia i świadomie przyjmować, to co Cię wspiera.
W swojej pracy z kobietami i swojej pracy własnej głęboko doświadczyłam, że przygotowanie i satysfakcja z porodu idzie w parze ze świadomością, która wraz z Twoim ciałem właśnie w tym czasie rozszerza się. Świadome odkrywanie Twojego potencjału i mocy kobiety da Ci głęboki kontakt ze swoim ciałem i dobre relacje ze światem.

Pamiętaj, że wraz z Twoim dzieckiem, rodzi się Twoja moc w nowej odsłonie.
Rodzisz swoje dziecko, ale i rodzisz siebie na Nowo!

Zauważyłam również, że zarówno indywidualna, jak grupowa praca w gronie kobiet pragnących się przygotować do porodu wzmacnia samoświadomość, otwiera i inspiruje i przede wszystkim wspiera podczas całej ciąży. Dzięki niej doświadczysz wewnętrznej spójności ciała, umysłu i duszy oraz wszystkich aspektów Siebie, które w tym czasie pragną Twoje uwagi.
Poczujesz, że to Ty jesteś Boginią, która stwarza Nowe życie i może doświadczyć pełni swojej mocy!

 
Zatem jeżeli:

• pragniesz nawiązać kontakt ze swoim Ciałem

• pragniesz świadomie tworzyć więź miłości ze swoim dzieckiem

• pragniesz doświadczyć swojej kobiecej mocy

 

Poczęcie

Jak otworzyć się na Nowe Życie w zgodzie i harmonii ze sobą? 

Prowadzę przygotowanie do poczęcia, abyś mogła/abyście mogli razem z partnerem ominąć negatywne wdruki, przetransformować lęki, opory, tworzyć wizję Siebie w Spełnieniu z dzieckiem. Jeśli czujesz w sobie wołanie, to zapraszam Cię na cykl spotkań indywidualnych lub w grupie.

Poród

naturalny, domowy, lotosowy, cesarka

To Ty wybierasz i decydujesz, a ja Cię w tym wspieram. Jesteś już gotowa, aby odkryć dar życia w Sobie. Zatem, jeśli potrzebujesz przejść trening błogiej obecności i przepływu ekstatycznej energii życia, aby doświadczenie porodu było dobre dla Ciebie i dla dziecka, zanurz się w polu narodzin, aby otworzyć się na najlepsze i zmienić strach w odwagę, ból w moc i miłość.

“Poród, o ile tylko kobieta sobie na to pozwoli, jest stanem uwolnienia wewnętrznej, pierwotnej mocy. Jeśli chce ona rodzić naturalnie i świadomie, to ominie wszystkie przeszkody stojące jej na drodze.”

Katarzyna Auli Barszczewska

Ten projekt zrodził się we mnie z ogromnej potrzeby podążania za prawdziwym głosem duszy, podobnie jak moje porody, mój głęboki proces ponownych narodzin, a później moja droga terapeutki i douli. Osobiste doświadczanie porodów oraz porodu lotosowego, energii pola narodzin, które stwarza materię z niematerialnej wizji i woli życia, dało mi pewność, jak ważne jest świadome przygotowanie ciała i ducha w czasie tak dynamicznej transformacji, jakim jest 9-miesięczny okres przychodzenia dziecka na świat. Zobaczyłam, jak ważne jest oczyszczenie się ze wszystkiego, co nam nie służy i bardzo klarowne podejmowanie decyzji spójnych z ciałem, sercem i umysłem. Jak ważne było dla mnie uświadomienie sobie, że to ja rodzę naturalnie i w miłości. Stwarzam Siebie przecież każdego dnia. Każdego dnia pragnę widzieć swoje dobre oczy, czuć pełną piersią powietrze w płucach, poruszać się z godnością i gracją w zgodzie z mądrością mojego ciała. Wiedziałam, że to wszystko zależy ode mnie i że chcę przekazać najlepszy pokarm dla mojego dziecka wypełniony moją najgłębszą miłością. Ten czas zainwestowany w Siebie procentuje teraz w każdym obszarze mojego życia.

 

Przygotowałam program dla kobiet w stanie błogosławionym. 8 spotkań w kręgu około 10 lat pod hasłem Sztuka Świadomych Narodzin, bo czułam, że praca w polu bardzo pięknie wspiera przygotowania. Oto opis 8 spotkań w kręgu kobiet

 

Jak możesz zaprogramować się na dobry poród?

Autohipnoza, błogie medytacje, pogłębiony relaks, otwieranie się na przyjmowanie. Oto kilka ważnych kierunków na drodze do świadomego porodu:

Intuicja

To, co mówi ciało poprzez doznania, wrażenia dobrze rozumie Twoja intuicja i ona wspiera Cię w podejmowaniu decyzji.

Łagodność

Nic się nie da na siłę. Potrzebujesz otworzyć się z łagodnością, odrzucając wszelkie schematy blokujące swój potencjał. Włącz czułą dla Siebie obserwatorkę i podaruj sobie dużo cierpliwości.

Zaufanie

Twoje dziecko ufa Ci bezgranicznie, zatem przypomnij sobie ten stan bezwarunkowej miłości, aby zaufać, że świat Cię prowadzi ku szczęściu, miłości. Bez zaufania do Siebie, do ciała będzie gorzej.

Zachwyt

Powrót do wdzięczności, otwartości małego dziecka. Nasze ciało ma świadomość małego dziecka; potrzebuje czuć się nakarmione, otulone miłością, dusza wówczas otwiera się.

Obecność

Czuła obecność otwiera Twoją zmysłową i sensualną naturę i pozwala, aby Twoje ,,zagubione cząstki duszy” mogły powrócić do świątyni Twojego ciała. Praktykę czułej obecności wspiera codzienna medytacja z nagraniem autohipnozy.

Transformacja

Pole narodzin prowadzi do pojednania wszystkich wewnętrznych głosów, które w okresie prenatalnym i wcześniej stały się bolesne i traumatyczne. Wewnętrzne siły, które do tej pory kreowały mechanizmy obrony, ucieczki zmrożenia objęte czule przez Ciebie mogą zestroić się z esencją Twojej duszy w jeden wspólny głos mocy rodzenia, kreowania życia. 

 

Integracja

To bardzo ważny etap ucieleśniania miłości do Siebie Samej/Samego, do ciała i do duszy. Oddech, dobry dotyk, najczystsze esencje roślin, masaż, dobre słowo, afirmacje, dobre jedzenie, kąpiele, ruch organiczny to tylko nie które formy integracji, która powoduje, że nowy program może się szybciej ,,zainstalować” w systemie nerwowym.

Oddech

Twój oddech może być Twoim najlepszym przewodnikiem. Pozwoli czuć swoje potrzeby, rozluźniać napięcia. Podczas błogiej praktyki obecności pozwalasz sobie pogłębić kontakt ciałem poprzez świadomy oddech, który wypełniasz zaufaniem, miłością, najlepszymi intencjami dla Siebie, dla dziecka, dla Was!

Czego będziesz doświaczać podczas 9 spotkań

dla kobiet w stanie błogosławionym?

     Pozwalając sobie doświadczyć własnego piękna i zaufania w procesie ponownych narodzin uwalniasz ogromną energię, aby  urodzić  każdą cząstką duszy, obejmując zranienia, odmrażając emocje.

Podczas trwania spotkań będziesz mogła wzmacniać swoje pole poprzez nagrania autohipnozy i inne praktyki .

 

Pozwól sobie poczuć wewnętrzne siły, które wspierają Nowe Życie w Tobie. 

1 Wewnętrzna wizjonerka

Otworzysz wspólnie z innymi kobietami świętą przestrzeń kręgu pełną życzliwości, szacunku i otwartości na Siebie i inne wspaniałe kobiety oraz na Cud w Tobie.
Otworzysz w sobie zmysł widzenia, który płynie z intuicji. Przywołasz swoją wewnętrzną Wizjonerkę, Tę, która widzi Twoją Pełnię. Obudzisz w sobie szczere pragnienie dobrego macierzyństwa. Z akceptacją Siebie autentycznej, w zgodzie z głosem serca, ciała i umysłu, zasiejesz ziarno Wizji narodzin swojego dziecka, jako punktu odniesienia do zmian i transformacji negatywnych przekonań wokół porodu. Pozwolisz sobie poczuć ją w ciele. W procesie przywoływania wizji otworzysz się na kontakt z dzieckiem.

2 Ziemia

Temat: połączenie żywiołem Ziemi, Matki Ziemi, Tej, która daje życie. Przywołasz archetyp w sobie Tej, która ma moc rodzenia. Postawisz z zaufaniem do Matki swoje stopy i poczujesz mocniej swoje połączenie z Matką Ziemią. Przywołasz swoją pamięć ciała, które wie jak rodzić w zgodzie z naturą poprzez medytację w tańcu przywołującą Swoje Miejsce Mocy – Bramę Życia, Joni, Kwiat Życia. W intencji budowania mocnej więzi z dzieckiem rozpoznasz, czym dla Ciebie jest Twoja Krew, Twoje Korzenie aby przyzwolić świadomie na uzdrawianie relacji z rodzicami i wewnętrzne tworzenie harmonijnej relacji z ojcem i matką oraz ze swoim wewnętrznym dzieckiem..

3 Energia seksualna

Temat: połączenie z żywiołem wody. Esencja kobiecego łona. W medytacji, w swobodnym tańcu będziesz mogła przyjrzeć się swojej zmysłowości, pachnącej soczystości oraz pomarańczowej esencji łona. Poczujesz jak dobrze jest samej dla Siebie powrócić do jego karmiącej energii, aby otworzyć się głębiej z zaufaniem do Siebie na swoją seksualność, budząc orgazmiczną elastyczność, miękkość i kreatywność. Otworzysz wewnętrznie i zewnętrznie Świętą Przestrzeń, aby przywołać Swój naturalny rytm ciała i oddechu. Poczujesz siłę wewnętrznego rytmu poprzez oddychanie orgazmiczne i taniec brzucha. Poczujesz, że Twoje boskie łono jest naczyniem alchemicznej przemiany prowadzącej Cię ku swojej sile..

4 Matka Lwica

Temat odwagi. Matka Lwica w Tobie pokaże Ci, jak docenić rolę matki i przywołać w sobie słoneczną jakość radości życia. Poczujesz, jak ważne jest Twoje miejsce w społeczeństwie i jakości kobiecych. A wszystkie emocje: złość, lęk, ból uznasz, po to aby współbrzmiały w Tobie i wspierały Twoją autentyczność. Ognista lwica, która potrafi obronić to, co ważne, poprowadzi Cię poprzez intensywność emocji, Przyznasz sobie prawo do Świętego Gniewu i do Świętego spokoju! Poczujesz wewnętrzny ogień – paliwo życia z odwagą i zaufaniem. A Twoje dziecko dostanie przekaz, jak zadbać o Siebie już teraz.

5 Przestrzeń serca

Temat otwartości serca. Miłość, która daje moc! Karmi duszę i prowadzi do DOMU. Pozwól, aby Ta w Tobie, która kocha i przyjmuje dar życia zaprowadziła Cię do Przestrzeni Serca. Tam rozpoznasz i uznasz i ukochasz swoje wewnętrzne dziecko, swoją wewnętrzną dziewczynkę oraz kobietę. Potrzebujesz rozpoznać szczerą Siebie, bez ,,ściemy“, potrafiącą stawić czoła wszystkiemu, co stoi Ci na drodze. Potrzebujesz przywołać sprzymierzeńców porodów fizycznych i duchowych. Odkryjesz, kto będzie najlepszym towarzyszem tej mistycznej i fizycznej podróży. Poczujesz, że Twoje łono, Twoja cudowna macica jest jak piękny kwiat – róża pachnąca miłością, nieustannie się otwierająca – stąd nazwiesz narodziny – pod różą…to przecież Wielka Tajemnica, której jesteś stworzycielką dosłownie. W końcu przygotowujesz się do inicjacji, do przejścia razem z dzieckiem z jednego świata do drugiego…w zgodzie z prastarą wiedzą.

6 Wolność - praca z głosem

Ekspresja wewnętrznej wolności, praca z głosem.
Jesteś wolna i klarowna, otwierając się na ekspresję głosu poczujesz, jak spontaniczne dźwięki mogą wspierać Twój poród w zaufaniu do ciała. Poprowadzę Cię poprzez doświadczenie rozpoznania w sobie Tej, która jest wolna, lekka i klarowna. Będziesz mogła poczuć jak niebieska esencja wolności wspiera Twoją ekspresję wyrażania swoich potrzeb, stawianie granic. Poczujesz ile mocy jest w klarownym i skutecznym TWOIM NIE. Pozwolisz sobie poczuć aspekt odrzucenia i objąć Siebie, jak matka obejmuje swoje dziecko, po to abyś mogła utulić swoje dziecko z mocą miłości…List do dziecka: Zaproszę Cię do kreatywnego pisania, abyś mogła wyrazić Siebie w kontakcie z dzieckiem.

7 intuicja

Tematem przewodnim spotkania jest intuicja. Poczujesz w sobie, w ciele, w obrazach jak Ta, która WIE jest w Tobie obecna i zaprasza Cię, abyś śmiało podążała drogą intuicji: Przywołasz jakość fioletowej esencji ametystu, który wspiera intuicję. Poczujesz, że Twoja racjonalna strona może współdziałać z intuicją poprzez – tango w kontakcie z ciałem – Intuicją. Otworzysz w sobie drogę serca w harmonii z mądrością ciała. Przejdziesz bardzo ważny proces rozpoznania i transformacji Twojej wewnętrznej dynamiki pomiędzy umysłem, ciałem i sercem, aby doświadczyć spójności w działaniu. To ważne ćwiczenie w procesie przygotowania do porodu.

8 Taniec żywiołów - Pełnia

Podczas spotkania przywołasz wszystkie aspekty siebie, swoją pełnię i staniesz się Panią swojej Pełni, Królową Swojego Życia. Poprowadzę Taniec żywiołów ku spójności i synergii, gdzie zatańczysz ze wszystkimi jakościami w sobie, które będą dla Ciebie ważne i które zadedykujesz swojemu dziecku.

Przekaże Ci wskazówki, będę dla Ciebie pomiędzy spotkaniami, aby Twój proces stawania w swoje mocy, bycia w swoim nurcie był piękny i łagodny…

Nie będzie to tradycyjna ,,szkoła rodzenia“?

TO KRĄG DLA KOBIET, KTÓRE PRAGNĄ EKSPLOROWAĆ:

Nie będzie to tradycyjna ,,szkoła rodzenia“, ale bardzo osobiste, indywidualne wypracowanie konkretnych praktyk pomagających Ci dojrzeć swój osobisty potencjał. Dostaniesz wskazówki, które pomogą Ci poczuć swoją moc. Dzięki nim poczujesz bardziej Siebie i Twój stan będzie stanem spełniania się Twojej ważnej misji na Ziemi.

  Zaufanie do Ciała

  pragną wziąć ster w swoje ręce i z zaufaniem do natury swojego ciała rodzić w mocy

  Mądrość

   Pragną nawiązać kontakt ze swoją wewnętrzną mądrością.

  Klarowność

  potrzebują odzyskać w sobie klarowność i zrozumieć, co tak naprawdę jest ważne dla nich i dla tworzących się relacji z dzieckiem i partnerem

  odpowiedzialność

  wiedzą, że to one są ważne i one decydują, jak chcą rodzić i z kim.

  Spokój

  chcą odsiać natłok często sprzecznych informacji i odzyskać spokój ducha

  PRZYJEMNOŚĆ

   z dziką rozkoszą pozwalają sobie cieszyć się drobnymi przyjemnościami – to bardzo ważny etap ucieleśniania miłości 

  Z jakimi tematami będziemy pracować podczas naszych regularnych spotkań? 

  1.Nawiążesz radosny, pogłębiony kontakt ze Sobą, z dzieckiem, ze swoim twórczym ciałem, a szczególnie ze swoim boskim łonem.

  Jaka jest teraz Twoja relacja ze Sobą? Czego teraz najbardziej potrzebujesz? Co może cię uskrzydlić? Czy czujesz się czasami obciążona zadaniami w wirze przemian emocjonalnych i fizjologicznych? Pragniesz złapać oddech i z lekkością zrobić kolejny krok? A może czujesz, że trudno Ci połączyć tyle nowych wątków w codziennym życiu? Pragniesz odkryć bardziej satysfakcjonujący sposób połączenia ich w całość? A może wiesz, że jesteś przepełniona nową energią, która oczekuje na nowy sposób wyrażenia się poprzez Twoje ciało? Tak jakby coś chciało przez Ciebie przemówić? Czy to Ty, czy Twoje dziecko, będzie mogli pogłębić zaufanie do Siebie. Jakie jest Twoja relacja z Twoim Boskim Łonem teraz? Czy chcesz je poznać, poczuć, nawiązać nić ponadczasowej przyjaźni? Tak, będziesz mogła porozmawiać ze swoim łonem, jak z istotą czułą i kochającą, źródłem życia dla Ciebie i twojego dziecka. Otworzysz się w pełni na swoją kobiecość, kiedy pozwolisz swojemu łonu wyrazić swoje potrzeby. Podczas zajęć pozwolisz sobie z uważnością na swoje potrzeby podjąć kolejne decyzje decyzje, tak abyś odzyskiwała poczucie radości i satysfakcji. W dobrej relacji ze sobą, w kontakcie z dzieckiem, razem z ciałem może być Ci raźniej.

  1. Pozwolisz swojej intuicji jasno się z Tobą kontaktować, a Twoje ,,zachcianki‘‘ zaczniesz traktować z uwagą.

  Czy w natłoku różnych argumentów z zewnątrz trudno Ci czasem rozstrzygnąć, którą drogę wybrać? Czy potrzebujesz wewnętrznej pewności, że to co wybierasz jest słuszne? Jak zaufać intuicji? Czy cenisz swoją intuicję? Czy pragniesz z niej korzystać podejmując ważne decyzje? Intuicja pomoże Ci zaufać sobie, dziecku i światu. Pozwoli Ci spojrzeć na Siebie w skupieniu i relaksie. Wiesz, że ona jest Twoją przewodniczką Twojej osobistej mocy!

  1. Oswoisz Swoje Lęki, rozbroisz wewnętrzne blokady przed pełnym otwarciem się na Cud, który czeka na Ciebie.

  Asystując w porodach od 6 lat widzę, jak ważne jest uświadomienie przez kobietę nie tylko swojej mocy, ale również sobie swoich lęków na wielu poziomach naszej istoty. W stanie błogosławionym jesteś kobietą czarującą – żadnej mocy się nie boisz! Czego najbardziej się obawiasz? Co może się wydarzyć, co wywróciłoby Twój świat do góry nogami? Co blokuje Twoją twórczą energię miłości? Pragniesz się temu przyjrzeć w życzliwej przestrzeni, tak aby oswoić lęki, nazwać je i zobaczyć, jak ich intensywność staje się coraz mniejsza. Skąd bierzesz odwagę w trudnych chwilach? Jak Twoje nastawienie teraz może Cię wspierać w decydujących momentach? Czy chcesz przechytrzyć stres i zafundować swojemu ciału i dziecku więcej błogich chwil?

  1. Pozwolisz sobie przyjmować siebie w całej pełni, po to aby przejść trudniejsze momenty lżej i spokojniej.

  Wiesz, że Twoje dziecko z zaufaniem już teraz przyjmuje wszystko, co chcesz mu przekazać. W pełni Ci ufa. Twoje ciało również chce Ci ufać szczególnie teraz. Czy pragniesz Siebie akceptować we wszystkich przejawach? Czy czujesz, że potrzebujesz więcej cierpliwości, uważności i życzliwości właśnie dla Siebie? Czy odrzucasz Siebie, bo nie udaje Ci się osiągnąć, tego czego pragniesz? Czy odrzucasz lub czujesz się odrzucana? Jak stawisz temu czoło? Jak odzyskasz energię? Jak pozwolisz sobie na przyjmowanie? W końcu tyle dajesz już teraz. To ważny temat dla Ciebie, bo od niego zależy, jak będziesz sobie radziła w codziennych wzlotach i upadkach energetycznych jako mama. Ile weźmiesz, tyle będziesz mogła dać.

  Bonus* – dostaniesz nagranie relaksacji-wizualizacji : Moje Miejsce Mocy, która pomoże Ci relaksować się, praktykować uważność i kontakt z ciałem i dzieckiem oraz wewnętrzną spójność.

  1. Odczytasz Swoje osobiste historie mocy, które podarujesz dziecku na dobry początek już w tych chwilach.

  Jaką pamięć w Sobie niesiesz? Jakie wartości chciałabyś już teraz pozwolić swojemu dziecku doświadczać? Kim jesteś? Jaka jest Twoja rola? Będziesz mogła przyjrzeć się i określić w nowy sposób? Czujesz się czasami przytłoczona wspomnieniami? Masz obawy, że pewne złe historie mogą się powtórzyć? Czujesz, że utknęłaś w jakimś niekomfortowym dla Siebie miejscu? Gdybyś tylko mogła, oddałaś by te historie? Może czujesz gotowość w sobie, aby je odczytać na nowo, tak, aby były dla Ciebie wskazówkami na Nowe Czasy i dodawały Ci skrzydeł. Jak mówi stare powiedzenie: to nie historie, ale to jak je odczytujemy decydują o naszej postawie. Będziesz mogła zrewidować swój bagaż doświadczeń i świadomie zabrać ze sobą prawdziwe skarby.

  1. Uświadomisz sobie, jak ważne jest, czego tak naprawdę pragniesz przekazać swojemu dziecku i wzmocnisz ten przekaz od razu.

  Twoje dziecko powstaje w Tobie i z Ciebie, również z tego co myślisz i czujesz, co jest dla Ciebie ważne. To dobry czas, aby już teraz wyposażyć je w najlepszej jakości opowieści, doświadczenia, w których czujesz się naprawdę szczęśliwa, kiedy snujesz marzenia, podziwiasz naturę. Będziesz mogła sobie wyznaczyć konkretną Mapę Błogich Podarunków, aby Twoje ciało odnalazło kurs ku lekkości i z łatwością napełniało się najlepszymi jakościami. Twoja mapa jest unikalna, tak Ty i Twoje dziecko. Stworzenie tej mapy z opowieści, piosenek, rytuałów przyjemności, dobrych chwil, które zadedykujesz dziecku, stanie się podstawą pięknej relacji za całe życie.

  1. Na każdym spotkaniu Twoje ciało zaczniesz sobie przypominać błogi stan, a poprzez samo przebywanie w życzliwym gronie cudownych kobiet hormony przyjemności same się będą aktywowały. Wówczas przypomnisz sobie, w jakiej atmosferze chcesz, rodzić i wychowywać swoje dziecko.

  Przypominanie sobie prastarej wiedzy to wewnętrzny proces rodzenia się Twojej mocy rodzenia. Przekonasz się, że wszystko, czego naprawdę potrzebujesz jest w Tobie i otworzysz się na to, co płynie. Cała zapisana przez wieki prastara wiedza o umieraniu, odradzaniu się i życiu. Może potrzebujesz rozpoznać w sobie akuszerkę swojej duszy? Rodząc dziecko, rodzisz Siebie na nowo. Twoje ciało wie, czego potrzebuje i jeśli będziesz praktykowała rytuały zaufania i uważności, zacznie sobie w końcu przypominać. Twoje ciało potrzebuje pełnej akceptacji, dobrej obecności i życzliwości. Pozwolisz mu nasączyć się eliksirem miłości w gronie innych kobiet.

  1. Poczujesz, że chcesz i masz wpływ na jakość Twojej relacji ze sobą, swoim brzuchem, dzieckiem i światem.

  Sprawczość, gotowość, moc rodzenia ,,rozkręca się“ w naturalnym rytmie Twojego ciała. Potrzebujesz je poczuć, przywołać, określić z intencją i zaufaniem. Potrzebujesz rozpoznać szczerą Siebie, bez ,,ściemy“, potrafiącą stawić czoła wszystkiemu, co stoi Ci na drodze. Potrzebujesz przywołać sprzymierzeńców porodów fizycznych i duchowych. Odkryjesz, kto będzie najlepszym towarzyszem tej mistycznej i fizycznej podróży. Poczujesz, że Twoje łono, Twoja cudowna macica jest jak piękny kwiat – róża pachnąca miłością, nieustannie się otwierająca – stąd nazwiesz narodziny – pod różą…to przecież Wielka Tajemnica, której jesteś stworzycielką dosłownie. W końcu przygotowujesz się do inicjacji, do przejścia razem z dzieckiem z jednego świata do drugiego…w zgodzie z prastarą wiedzą.

   

   

  1. Zobaczysz, jak łatwo przychodzi Ci rozmowa z własnym ciałem i dzieckiem w twoim brzuchu, kiedy uwolnisz potencjał swojego wewnętrznego dziecka.

  Pracowałam z setkami kobiet i wiem, że to jaki jest nasz wewnętrzny obraz rodziny, Siebie jako dzieci, to co wiemy o naszych narodzinach, ma wpływ nie tylko na nasze relacje, ale na gotowość przed otwarcie się na poród. Wiem, że poród jest tak samo intymnym wydarzeniem, jak poczęciem i ważne, jest aby ,,odczarować“ atmosferę wokół okoliczności twojego pojawienia się na świecie. Może chodzisz z byt długo w już dawno ,, za małych butach“? Będziesz mogła naprawdę zobaczyć i poczuć swoje narodziny, jako najpiękniejsze wydarzenie w życiu i odzyskać swój potencjał.

  chcą ze sobą współdziałać, jeśli tylko im na to pozwolimy. Cała sztuka polega na tym, aby umieć z życzliwością uznać, pozwolić się wyrazić temu, co stoi za symptomami w ciele, umyśle i duszy. Niezwykle istotny jest dla mnie kontakt z sercem. Obudzenie tej przestrzeni w każdej z nas, która ma niezwykłą mądrość i połączenie bezpośrednie z tym, co w nas prawdziwe i dobre.

  System nerwowy potrzebuje dokończenia rozpoczętego procesu i moim zadaniem jest towarzyszenie Ci tak, abyś mogła/mógł tego doświadczyć, poczuć. Wówczas jesteś w stanie wprowadzić do swojego systemu nowy zapis w układzie limbicznym, odpowiedzialnym za pamięć emocjonalną.

  –  Chcesz wiedzieć więcej? Naciśnij „plusik” –
  1. Nawiążesz radosny, pogłębiony kontakt ze Sobą, z dzieckiem, ze swoim twórczym ciałem, a szczególnie ze swoim boskim łonem.

  Jaka jest teraz Twoja relacja ze Sobą? Czego teraz najbardziej potrzebujesz? Co może cię uskrzydlić? Czy czujesz się czasami obciążona zadaniami w wirze przemian emocjonalnych i fizjologicznych? Pragniesz złapać oddech i z lekkością zrobić kolejny krok? A może czujesz, że trudno Ci połączyć tyle nowych wątków w codziennym życiu? Pragniesz odkryć bardziej satysfakcjonujący sposób połączenia ich w całość? A może wiesz, że jesteś przepełniona nową energią, która oczekuje na nowy sposób wyrażenia się poprzez Twoje ciało? Tak jakby coś chciało przez Ciebie przemówić? Czy to Ty, czy Twoje dziecko, będzie mogli pogłębić zaufanie do Siebie. Jakie jest Twoja relacja z Twoim Boskim Łonem teraz? Czy chcesz je poznać, poczuć, nawiązać nić ponadczasowej przyjaźni? Tak, będziesz mogła porozmawiać ze swoim łonem, jak z istotą czułą i kochającą, źródłem życia dla Ciebie i twojego dziecka. Otworzysz się w pełni na swoją kobiecość, kiedy pozwolisz swojemu łonu wyrazić swoje potrzeby. Podczas zajęć pozwolisz sobie z uważnością na swoje potrzeby podjąć kolejne decyzje decyzje, tak abyś odzyskiwała poczucie radości i satysfakcji. W dobrej relacji ze sobą, w kontakcie z dzieckiem, razem z ciałem może być Ci raźniej.

  2. Pozwolisz swojej intuicji jasno się z Tobą kontaktować, a Twoje ,,zachcianki‘‘ zaczniesz traktować z uwagą.

  Czy w natłoku różnych argumentów z zewnątrz trudno Ci czasem rozstrzygnąć, którą drogę wybrać? Czy potrzebujesz wewnętrznej pewności, że to co wybierasz jest słuszne? Jak zaufać intuicji? Czy cenisz swoją intuicję? Czy pragniesz z niej korzystać podejmując ważne decyzje? Intuicja pomoże Ci zaufać sobie, dziecku i światu. Pozwoli Ci spojrzeć na Siebie w skupieniu i relaksie. Wiesz, że ona jest Twoją przewodniczką Twojej osobistej mocy!

  3. Oswoisz Swoje Lęki, rozbroisz wewnętrzne blokady przed pełnym otwarciem się na Cud, który czeka na Ciebie.

  Asystując w porodach od 6 lat widzę, jak ważne jest uświadomienie przez kobietę nie tylko swojej mocy, ale również sobie swoich lęków na wielu poziomach naszej istoty. W stanie błogosławionym jesteś kobietą czarującą – żadnej mocy się nie boisz! Czego najbardziej się obawiasz? Co może się wydarzyć, co wywróciłoby Twój świat do góry nogami? Co blokuje Twoją twórczą energię miłości? Pragniesz się temu przyjrzeć w życzliwej przestrzeni, tak aby oswoić lęki, nazwać je i zobaczyć, jak ich intensywność staje się coraz mniejsza. Skąd bierzesz odwagę w trudnych chwilach? Jak Twoje nastawienie teraz może Cię wspierać w decydujących momentach? Czy chcesz przechytrzyć stres i zafundować swojemu ciału i dziecku więcej błogich chwil?

  4. Pozwolisz sobie przyjmować siebie w całej pełni, po to aby przejść trudniejsze momenty lżej i spokojniej.

  Wiesz, że Twoje dziecko z zaufaniem już teraz przyjmuje wszystko, co chcesz mu przekazać. W pełni Ci ufa. Twoje ciało również chce Ci ufać szczególnie teraz. Czy pragniesz Siebie akceptować we wszystkich przejawach? Czy czujesz, że potrzebujesz więcej cierpliwości, uważności i życzliwości właśnie dla Siebie? Czy odrzucasz Siebie, bo nie udaje Ci się osiągnąć, tego czego pragniesz? Czy odrzucasz lub czujesz się odrzucana? Jak stawisz temu czoło? Jak odzyskasz energię? Jak pozwolisz sobie na przyjmowanie? W końcu tyle dajesz już teraz. To ważny temat dla Ciebie, bo od niego zależy, jak będziesz sobie radziła w codziennych wzlotach i upadkach energetycznych jako mama. Ile weźmiesz, tyle będziesz mogła dać.

  Bonus* – dostaniesz nagranie relaksacji-wizualizacji : Moje Miejsce Mocy, która pomoże Ci relaksować się, praktykować uważność i kontakt z ciałem i dzieckiem oraz wewnętrzną spójność.

  5. Odczytasz Swoje osobiste historie mocy, które podarujesz dziecku na dobry początek już w tych chwilach.
  Jaką pamięć w Sobie niesiesz? Jakie wartości chciałabyś już teraz pozwolić swojemu dziecku doświadczać? Kim jesteś? Jaka jest Twoja rola? Będziesz mogła przyjrzeć się i określić w nowy sposób? Czujesz się czasami przytłoczona wspomnieniami? Masz obawy, że pewne złe historie mogą się powtórzyć? Czujesz, że utknęłaś w jakimś niekomfortowym dla Siebie miejscu? Gdybyś tylko mogła, oddałaś by te historie? Może czujesz gotowość w sobie, aby je odczytać na nowo, tak, aby były dla Ciebie wskazówkami na Nowe Czasy i dodawały Ci skrzydeł. Jak mówi stare powiedzenie: to nie historie, ale to jak je odczytujemy decydują o naszej postawie. Będziesz mogła zrewidować swój bagaż doświadczeń i świadomie zabrać ze sobą prawdziwe skarby.
  6. Uświadomisz sobie, jak ważne jest, czego tak naprawdę pragniesz przekazać swojemu dziecku i wzmocnisz ten przekaz od razu.
  Twoje dziecko powstaje w Tobie i z Ciebie, również z tego co myślisz i czujesz, co jest dla Ciebie ważne. To dobry czas, aby już teraz wyposażyć je w najlepszej jakości opowieści, doświadczenia, w których czujesz się naprawdę szczęśliwa, kiedy snujesz marzenia, podziwiasz naturę. Będziesz mogła sobie wyznaczyć konkretną Mapę Błogich Podarunków, aby Twoje ciało odnalazło kurs ku lekkości i z łatwością napełniało się najlepszymi jakościami. Twoja mapa jest unikalna, tak Ty i Twoje dziecko. Stworzenie tej mapy z opowieści, piosenek, rytuałów przyjemności, dobrych chwil, które zadedykujesz dziecku, stanie się podstawą pięknej relacji za całe życie.
  7. Na każdym spotkaniu Twoje ciało zaczniesz sobie przypominać błogi stan, a poprzez samo przebywanie w życzliwym gronie cudownych kobiet hormony przyjemności same się będą aktywowały. Wówczas przypomnisz sobie, w jakiej atmosferze chcesz, rodzić i wychowywać swoje dziecko.

  Przypominanie sobie prastarej wiedzy to wewnętrzny proces rodzenia się Twojej mocy rodzenia. Przekonasz się, że wszystko, czego naprawdę potrzebujesz jest w Tobie i otworzysz się na to, co płynie. Cała zapisana przez wieki prastara wiedza o umieraniu, odradzaniu się i życiu. Może potrzebujesz rozpoznać w sobie akuszerkę swojej duszy? Rodząc dziecko, rodzisz Siebie na nowo. Twoje ciało wie, czego potrzebuje i jeśli będziesz praktykowała rytuały zaufania i uważności, zacznie sobie w końcu przypominać. Twoje ciało potrzebuje pełnej akceptacji, dobrej obecności i życzliwości. Pozwolisz mu nasączyć się eliksirem miłości w gronie innych kobiet.

  8. Poczujesz, że chcesz i masz wpływ na jakość Twojej relacji ze sobą, swoim brzuchem, dzieckiem i światem.

  Sprawczość, gotowość, moc rodzenia ,,rozkręca się“ w naturalnym rytmie Twojego ciała. Potrzebujesz je poczuć, przywołać, określić z intencją i zaufaniem. Potrzebujesz rozpoznać szczerą Siebie, bez ,,ściemy“, potrafiącą stawić czoła wszystkiemu, co stoi Ci na drodze. Potrzebujesz przywołać sprzymierzeńców porodów fizycznych i duchowych. Odkryjesz, kto będzie najlepszym towarzyszem tej mistycznej i fizycznej podróży. Poczujesz, że Twoje łono, Twoja cudowna macica jest jak piękny kwiat – róża pachnąca miłością, nieustannie się otwierająca – stąd nazwiesz narodziny – pod różą…to przecież Wielka Tajemnica, której jesteś stworzycielką dosłownie. W końcu przygotowujesz się do inicjacji, do przejścia razem z dzieckiem z jednego świata do drugiego…w zgodzie z prastarą wiedzą.

  9. Zobaczysz, jak łatwo przychodzi Ci rozmowa z własnym ciałem i dzieckiem w twoim brzuchu, kiedy uwolnisz potencjał swojego wewnętrznego dziecka.

  Pracowałam z setkami kobiet i wiem, że to jaki jest nasz wewnętrzny obraz rodziny, Siebie jako dzieci, to co wiemy o naszych narodzinach, ma wpływ nie tylko na nasze relacje, ale na gotowość przed otwarcie się na poród. Wiem, że poród jest tak samo intymnym wydarzeniem, jak poczęciem i ważne, jest aby ,,odczarować“ atmosferę wokół okoliczności twojego pojawienia się na świecie. Może chodzisz z byt długo w już dawno ,, za małych butach“? Będziesz mogła naprawdę zobaczyć i poczuć swoje narodziny, jako najpiękniejsze wydarzenie w życiu i odzyskać swój potencjał.

  chcą ze sobą współdziałać, jeśli tylko im na to pozwolimy. Cała sztuka polega na tym, aby umieć z życzliwością uznać, pozwolić się wyrazić temu, co stoi za symptomami w ciele, umyśle i duszy. Niezwykle istotny jest dla mnie kontakt z sercem. Obudzenie tej przestrzeni w każdej z nas, która ma niezwykłą mądrość i połączenie bezpośrednie z tym, co w nas prawdziwe i dobre.

  System nerwowy potrzebuje dokończenia rozpoczętego procesu i moim zadaniem jest towarzyszenie Ci tak, abyś mogła/mógł tego doświadczyć, poczuć. Wówczas jesteś w stanie wprowadzić do swojego systemu nowy zapis w układzie limbicznym, odpowiedzialnym za pamięć emocjonalną.

  W jaki sposób przeprowadzam Cię przez ten proces?

  W JAKICH OBSZARACH BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

  Na poziomie mentalnym, cielesnym, emocjonalnym i duchowym.

  Umysł, ciało, emocje-dusza to filary każdej dobrej relacji ze światem, naturą, samą sobą, z innymi i z Twoim rodzącym się maleństwem. Pracując z klientkami i klientami od 2010 roku, widzę, jak kluczowe jest uświadomienie sobie, że naszym zasobem jest współdziałanie wewnętrznych jakości. Nadaje to naszym procesom spoiwo i energię do działania. Na każdym warsztacie, sesji i spotkaniach, kiedy podążam za procesem przemiany mojej klientki, czy klienta, widzę, jak nasze ciało, psychika i umysł chcą ze sobą współdziałać, jeśli tylko im na to pozwolimy. Cała sztuka polega na tym, aby umieć z życzliwością uznać, pozwolić się wyrazić temu, co stoi za symptomami w ciele, umyśle i duszy. Niezwykle istotny jest dla mnie kontakt z sercem. Obudzenie tej przestrzeni w każdej z nas, która ma niezwykłą mądrość i połączenie bezpośrednie z tym, co w nas prawdziwe i dobre.

  System nerwowy potrzebuje dokończenia rozpoczętego procesu i moim zadaniem jest towarzyszenie Ci tak, abyś mogła/mógł tego doświadczyć, poczuć. Wówczas jesteś w stanie wprowadzić do swojego systemu nowy zapis w układzie limbicznym, odpowiedzialnym za pamięć emocjonalną.

  Obszar mentalny

   Obszar mentalny to nasze przekonania uświadomione i nie wokół narodzin, rodzenia, ciała, seksualności, natury, pieniędzy. Będziesz mogła sprawdzić, co Cię naprawdę wspiera i jak transformować blokujące myśli. Każda myśl wiąże się ze specyficzną energią, która może mieć wpływ na nasze fizyczno-psychiczne samopoczucie, Dowiesz się, jak skutecznie filtrować swoje myśli, aby nic Cię nie powstrzymywało przed pełną radością, ekspresją Twojej unikalnej natury.

  Obszar emocjonalno-duchowy

  Obszar emocjonalny jest szczególnie ważny w okresie, kiedy nastroje w Tobie są dynamiczne. Zadbasz o swoje emocje. Zobaczysz, jak najlepiej dla Ciebie i dziecka otwierać się na ich przepływ i pozwolisz sobie więcej czuć w sposób świadomy. Zobaczysz sama, jak najlepiej wyrażać emocje, aby ich nie tłumić, ale żeby ich energia była dla Ciebie dobrym, ekstra paliwem…

  Obszar fizyczny

   Obszar ciała potrzebuje teraz szczególnie Twojej czułej uważności. Jest bramą dla Twojej mądrości, podświadomej intuicji. Będziesz mogła pogłębić swoją wiedzę o tym, czym ciało otwarte, obudzone może być, jeśli na to przyzwolisz…oczywiście jest bramą dla NOWEGO ŻYCIA!
  Ciało jest cudem, a Twoje ciało, które teraz tworzy nowe ciało szczególnie potrzebuje świadomego kontaktu. Poczujesz, jak najlepiej rozmawiać z ciałem poprzez taniec, oddech, dotyk, sen, symbol.

  Formy pracy

  Praca indywidualna

  Sesja jednorazowa - 270 zł

  Cykl 8 spotkań - 1900 zł

  Zapraszam na wstępną rozmowę 30 minutową bezpłatną, podczas której określisz swoje potrzeby i oczekiwania i wspólnie poczujemy, czy mogę Ci asystować.

  DLA KOBIET, KTÓRE KORZYSTAJĄ Z DWÓCH CYKLI, JEDEN CYKL BĘDZIE ZE ZNIŻKĄ 30%
  SPOTKANIA SĄ NA ŻYWO LUB ON LINE. TRWAJĄ 1,5h.

  Praca w grupie

   Program Moc Rodzenia on line 9 spotkań w kręgu kobiet błogosławionych - docelowo 2490 zł, ale w tej pilotażowej edycji on line do 14.12 - 900zł po 14.12 - 1350zł 

   

  W ramach pracy dostajesz

  PODARUJĘ CI INNE PREZENTY. OTO ONE:

  PIERWSZY BONUS:
  Nagranie relaksacji-wizualizacji , której słuchane codziennie przez przynajmniej 21 dni pomoże Ci wzmocnić w sobie pozytywne nastawienie, oswoić lęki i zaprogramować się świadomie na to, co Ci służy w procesie otwierania na Siebie i Cud w Tobie. Jest świetne narzędzie pozwalające Ci codziennie zregenerować ciało, świadomie odpuszczać napięcia emocjonalne. Będziesz mogła pogłębić kontakt ze swoja intuicją.

  DRUGI BONUS:
  Przez siedem pierwszych dni praktykowania relaksacji w połączeniu z treningiem aromaterapeutycznych z wykorzystaniem olejków eterycznych klasy terapeutycznej będę asystowała Ci osobiście poprzez sprawdzony system Raportu Spełnienia.

  TRZECI BONUS:
  Jedną indywidualną sesję 1,5h ze mną, podczas której określisz Swój Punkt Odniesienia do Spełnionego Życia w zgodzie mądrością ciała i duszy, lub sama wybierzesz temat według swoich potrzeb.
  (Koszt tej sesji to 270zł)

  dostajesz również zniżkę 20% na pogłębiony proces w polu narodzin: na udział w warsztacie dwudniowym podczas trwania kursu.

  Opinie

   

  Bardzo dużo dobrego zaczęło się dziać u mnie po warsztatach z Tobą i obecnie jestem na mecie przygotowania pierwszej artystycznej wystawy, o której marzyłam. Urzeczywistniam teraz to, co uważałam za niemożliwe. To, czego doświadczyłam przy Tobie dodaje mi otuchy i pozytywnej energii. Kupuję też nowy dom. Mam nowy pseudonim artystyczny Roxan Veri

  Małgorzata Śliczniak-Świrszcz

  Opinie

  Doświadczenie w polu narodzin zainicjowało proces uzdrowienia dusznej i ciężkiej cząstki mnie, która od dawna wolała o uwagę. Odczuwam teraz tę przestrzeń jako lżejszą, bardziej przejrzystą i otwartą. Wyraźniej czuję siebie.

  Joanna Grabowiecka

  Opinie

  Odradzałam się i umierałam po wielokroć podczas tego trzymiesięcznego cyklu. Zrzucałam kolejne warstwy mnie samej, jak wąż swoją wylinkę. Pod czułym i uważnym okiem prowadzącej go, Katarzyny Auli Barszczewskiej, przy wsparciu innych kobiet uczestniczących w tej wewnętrznej, przepięknej i sensualnej podróży. Proces przemiany odbywa się tutaj na kilku poziomach – na poziomie ciała, serca i duszy. Różnorodność stosowanych przez Kasię narzędzi, jej rozległa, humanistyczna wiedza, łagodność oraz mądrość poparte intuicją i wrażliwością sprawiły, że cykl Odrodzenie Kobiet stał się dla mnie ważnym i potężnym źródłem wiedzy nt. samej siebie, mojej relacji z innymi i ze światem, a przede wszystkim pozwolił na zerwanie kolejnych zasłon dzielących mnie od poczucia pełni mojej kobiecości.

  Joanna Grabowiecka

  Opinie

  Doświadczenie w polu narodzin zainicjowało proces uzdrowienia dusznej i ciężkiej cząstki mnie, która od dawna wolała o uwagę. Odczuwam teraz tę przestrzeń jako lżejszą, bardziej przejrzystą i otwartą. Wyraźniej czuję siebie.

  Wera Grzegorzewska

   Skorzystaj z 30 minutowej bezpłatnej sesji wstępnej, aby

  sprawdzić, czy praca w polu jest dla Ciebie?