Proces ponownych narodzin

Tajemnica istnienia kryje się pod powierzchnią tego, co zna umysł
ponieważ bezmiaru i bogactwa rzeczywistości nie da się wyrazić jedynie jednoznacznym określeniem

Mądrość ciała prowadziła ją ku pierwotnej pamięci. Rodząca robiła wszystko, co w jej mocy, aby poddać się fali, która wzbierała w jej ciele. Twarz odbijała jednocześnie grymasy bólu, napięcia i ekstazy. Jej prawdziwa, nieposkromiona natura z godziny na godzinę coraz mocniej się ujawniała. Zbliżała się północ. Kobieta zanurzona w tańcu narodzin. Bogini stwarzająca Nowy Świat. Bogini rodząca nową gwiazdę. Bogini wydająca na świat nadzieję, światło, miłość, zaufanie, radość!
– Katarzyna Auli Barszczewska
fragment z ,,Spirala 2020 – Duchowe dziedzictwo kobiet”
Wydawnictwo Berkana

Proces Ponownych Narodzin jest doświadczeniem głębokiej regeneracji, zauważeniem wzorców emocjonalnych zapisanych w ciele, transformacją w polu narodzin i integracją, abyśmy mogli być bardziej Sobą, twórczy i połączeni z mocy rodzenia i manifestacji w zaufaniu do Wszechświata.

Wyobraź sobie, że właśnie przychodzisz na świat. W ekstazie. Czujesz miłość, wzruszenie, radość.

To co mogło być bólem daje Ci poczucie ekspansji i bezgranicznej wdzięczności. I to właśnie doświadczenie staje się Twoim punktem odniesienia dla dalszego życia. Twoje życie staje się synergią najlepszych i najbardziej prawdziwych jakości. Czujesz się spełniona, radosna i twórcza, pełna zachwytu.

Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. Potrzebujemy zmienić punkt odniesienia do zmiany w życiu, bez dotychczasowych przekonań na swój temat.

Problemu nie można rozwiązać z miejsca problemu, ale z miejsca, jakby ten problem był już rozwiązany.
– Albert Einstein

Punkt odniesienia do zmiany

W procesie ponownych narodzin bardzo ważna jest świadomość ciała, głos serca, ważne są Twoje odczucia i Twoja decyzja, aby wziąć w swoje losy w swoje ręcę. Możesz zacząć kreować obfitość, spełnienie teraz. A jeśli to juz robisz, to tym bardziej zanurzenie się w polu narodzin daje Ci możliwość doświadczyć więcej przyjemności, ekstazy, spełnienia.

Poczuj i wyobraź sobie, że Twoja mama jest świadoma, szczęśliwa i cudownie spokojna i tak przychodzisz na świat. Delikatnie, łagodnie i z mocą kolejnej fali energii, która przejawia się w polu narodzin.
 Te kobiety, którym miała zaszczyt towarzyszyć w procesie ponownych narodzin, mogły doświadczyć na nowo rodzenia się w tzw. najlepszej wersji. Po co? Aby zmysły, umysł, świadomość zintegrowały blokującą energię, aby dopuścić do siebie ekstatyczną, życiową energię, która może nas spokojnie prowadzić jak matka i ojciec razem w tańcu narodzin.

Na czym polega proces w Polu Narodzin?

Pozwalając sobie doświadczyć procesu ponownych narodzin pozwalasz Sobie urodzić się w pełni z każdą cząstką duszy, obejmując zranienia, odmrażając emocje, pulsując autentycznością.

Zaufanie do Ciała

Jeśli potrzebujesz naprawić swoje relacje ze światem, możesz przyjrzeć się swojej relacji z ciałem i pozwolić sobie zaufać temu, co Twoje ciało chce Ci powiedzieć. W Twojej wewnętrznej przestrzeni ciało jest posłańcem mądrości i otwiera Cię na samopoznanie, jeśli uszanujesz swoje potrzeby, rytmy i cykle swojego ciała, pozwolisz sobie krok po kroku uzdrowić relację z ciałem z szacunkiem i miłością. Uzdrawianie tej relacji prowadzi poprzez wdzięczność do otwartości małego dziecka. Nasze ciało ma świadomość małego dziecka; potrzebuje się czuć bezpiecznie, być nasycone dobrym pokarmem i miłością.

Łagodność

Podstawą pracy w polu narodzin jest łagodność do Siebie i procesu. Puszczanie napięć z pamięci ciała woła o łagodność dla Siebie. Nic się nie da prawdziwie na siłę. Zmuszanie, nadużycia wobec Siebie i ciała to rozległa sfera doświadczeń już podczas porodu i dzieciństwa. Potrzebujemy uświadomić w sobie miejsce zgody na przemoc i odzyskać energię zablokowaną w traumatycznych doświadczeniach od poczęcia, czas w łonie, moment porodu i pierwsze lata życia. W tym czasie przyjmujemy wszystko z otoczenia z bezwarunkowym zaufaniem. Kiedy pozwalasz sobie z łagodnością wrócić do tych doświadczeń, aby przetransformować wdruk w układzie limbicznym na nowy zapis.

Zachwyt

Zachwyt jest cudownym ,,chwytem” dla umysłu w procesie wewnętrznej przemiany, bo jeśli Twój umysł zacznie postrzegać świat jakby wszystko było cudem pojawia się energia zachwytu, serce otwiera się na to, co karmi Twoją duszę. Pozwalasz sobie marzyć, informacje płyną ze źródła, czujesz boskie przewodnictwo. Pielęgnowanie zachwytu jest sztuką, która wymaga łagodności, spokoju, cierpliwości i odwagi. Zachwyt jest aktem woli i jednoczesnym uznaniem swoich emocji. Zachwycanie się jest praktyką, która pomaga połączyć sferę umysłu, ciała, emocji i ducha.

Obecność

Przywołaj istotę w Sobie, która z czułością widzi i jest w stanie objąć z troską każdą zgubioną cząstkę Ciebie. Obecność w ciele poprzez skupianie uwagi do środka pomaga w poszerzeniu świadomości i ,,odklejeniu się” od starych historii, które Ci nie służą. Poprowadzę Cię poprzez praktykę błogiej obecności dzięki wchodzeniu w stan pogłębionego połączenia z ciałem. Pięknie temu służy nagrana przeze podróż do Siebie, podczas której przypominasz sobie naturalny stan obecności w ciele. Czuła obecność otwiera Twoją zmysłową i sensualną naturę i pozwala, aby Twoje ,,zagubione cząstki duszy” mogły powrócić do świątyni Twojego ciała.

Transformacja

Pole narodzin prowadzi do pojednania wszystkich wewnętrznych głosów, które w okresie prenatalnym i wcześniej stały się bolesne i traumatyczne. Stare rany z dzieciństwa, informacje niesione przez pokolenia uzdrawiają się w głębokiej przemianie na poziomie esencji, światła życia w Twoich komórkach, jeśli zezwolisz, puścisz napięcia w ciele w zaufaniu i łagodności dla Siebie. Wewnętrzne siły, które do tej pory kreowały mechanizmy obrony, ucieczki zmrożenia objęte czule przez Ciebie mogą zestroić się z esencją Twojej duszy w jeden wspólny głos mocy rodzenia, kreowania życia. Tworzysz przestrzeń do zmiany.

Integracja

to bardzo ważny etap ucieleśniania miłości do Siebie Samej/Samego, do ciała i do duszy. To może potrwać i przyjemnie jest pozwolić sobie obserwować ten proces z czułością i cierpliwością. Oddech, dobry dotyk, najczystsze i naturalne esencje olejków eterycznych, szałwia, masaż, dobre słowo, afirmacje, dobre jedzenie, kąpiele, ruch organiczny z wdzięcznością to tylko nie które formy integracji, która powoduje, że nawykowy program może się szybciej ,,zainstalować” w systemie nerwowym.

W jaki sposób przeprowadzam Cię przez ten proces?

W procesach w polu narodzin odzyskujemy to, czego nie doświadczyliśmy ,,wtedy”, a co potrzebuje dobrego dopełnienia.

System nerwowy potrzebuje dokończenia rozpoczętego procesu i moim zadaniem jest towarzyszenie Ci tak, abyś mogła/mógł tego doświadczyć, poczuć. Wówczas jesteś w stanie wprowadzić do swojego systemu nowy zapis w układzie limbicznym, odpowiedzialnym za pamięć emocjonalną.

Praca z ciałem

Pomagam Ci wejść w proces wsłuchania się w symptomy Twojego ciała i transformowania zapisów. Każda sesja na żywo, czy on line jest niewiarygodnie piękna, niesie wiele mądrości płynącej z głębi Istnienia. Wchodzimy w świat magii, potencjału i poddajemy się harmonizującej energii pola narodzin. Pomaga nam w tym Twoja intencja, którą dla Ciebie wspieram z całym wielowymiarowym światem dostrojonym do intencji Twojej duszy.

Magiczny teatr narodzin

.
Asystuję Ci w teatrze pola narodzin w tzw ,,ustawieniach” podczas, których otwierasz swoją wewnętrzną przestrzeń i przywołujesz często sprzeczne jakości, tendencje, archetypy, jak również historie, sytuacje, które są do uzdrowienia. Podążając za energią pola dochodzimy do energii pierwotnej, odzyskujemy świadomość potencjału. Ta niezwykła praca procesowa zadziewa się w przestrzeni fizycznej podczas sesji i warsztatów, jak również on line podczas Odrodzenia Kobiet.

Trening autohipnozy i głębokiego relaksu

Ten trening pozwoli Ci pogłębić kontakt z ciałem i  wysłuchać się, co ciało chce uwolnić, czego potrzebuje, abyś poczuła/poczuł się dobrze we własnej skórze. Cały proces jest o powrocie do ciała, do serca, jest odbudowaniem zaufania, że żyjesz we Wszechświecie, który chce Ci dać wszystko czego potrzebujesz.

Formy pracy

Praca indywidualna

Sesja jednorazowa – 260 zł

Cykl 8 spotkań – 1800 zł

Zapraszam na wstępną rozmowę 30 minutową bezpłatną, podczas której określisz swoje potrzeby i oczekiwania i wspólnie poczujemy, czy mogę Ci asystować.

SPOTKANIA SĄ NA ŻYWO LUB ON LINE. TRWAJĄ 1,5h.

Praca w grupie

Cykl trzech weekendowych warsztatów – 1800 zł

Cykliczne warsztaty są wspaniałą formą pracy w polu narodzin.

W ramach pracy dostajesz:

• jedną sesję o wartości 260zł,
kontakt ze mną w trakcie procesu w grupie na telegramie
• oraz opcjonalnie zniżkę 30% na równoległy proces on line w trybie tygodniowym o wartości 360zł, czyli zamiast 1200zł płacisz 840

za kurs on line Odrodzenie Kobiet

Spotkania są na żywo lub on line. Trwają do 3,5h.

Umów się na bezpłatną,
30-minutową sesję w Polu Narodzin.