O mnie 

Katarzyna Auli Barszczewska
 – Przewodniczka w polu narodzin kobiecej mocy

Kobiety o karmiących piersiach
Mlecznej Drogi podróżniczki
Docierają do Środka galaktyki
Splecione pępowiną światła
Stają się Kosmiczną Miłością
Dla swoich dzieci,
aby pamiętały.
 Auli,  2016

Jestem doulą dla Twojego dziecka
oraz Twojego Nowego Ekstatycznego Życia.

Pracuję swoją autorską metodą, która wyłoniła się poprzez lata asystowania w polu narodzin u Eleny Tonetti – Vladimirovej. Podczas pracy w polu korzystam z mądrości rdzennych ludów Ziemi, doświadczeń pracy procesowej i psychologii prenatalnej, autohipnozy, praktyki obecności i wielu innych.

Mój własny proces budzenia świadomości zaowocował tym, że swoją najmłodszą córkę urodziłam w domu lotosowo. To doświadczenie obudziło we mnie moją misję i chęć wspierania kobiet w odrodzeniu ich mocy.

Przychodzą do mnie również pary i mężczyźni przejść proces ponownych narodzin.

Zmiana paradygmatu narodzin
to zmiana kolektywnego snu

Urodzeni w konkretnej rodzinie, społeczności, kraju zaczynamy życie w czyimś śnie, teraz jest czas wybudzić się z niego i zacząć śnić swój sen o życiu w harmonii na ziemi ze wszystkim co jest.

Nauki nowoczesne i mądrość rdzennej ludności ziemi idą w parze z kolektywnym procesem ponownych narodzin. Potrzebujemy się odrodzić na nowo do życia w pięknie, naturalnym przepływie. Asystując od wielu lat w osobistych procesach jest dla mnie jasne, że najgłębsza zmiana może nastąpić, jeśli dotkniemy obszaru narodzin i przywołamy najpiękniejszą wizję narodzin, stąd właśnie

Wszystkie odpowiedzi masz w sobie, a jeśli coś z Tobą rezonuje z zewnątrz, to po to, abyś sobie to przypomniała .
Słowa, które pomogły mi iść za głosem serca

Pokój w łonie
to pokój na świecie

Jeśli ludzie od początku są odcinani od źródeł życia w zaufaniu, wolności, bliskości, to łatwo nimi manipulować, zastraszać, grać na ich podświadomych lękach o separacji. Ale możemy uleczyć w sobie te wewnętrzne zapamiętane historie i zacząć żyć w przepływie, zaufaniu, doświadczając piękna, mocy, mądrości i synergii współistnienia.

Jak przypomnieć sobie starą wiedzę zawartą w moich kościach, ścięgnach, mięśniach, udach, miednicy? Jak wejść w odwieczny taniec narodzin? Otwórz się, zanurz się w falach porodowych, w słuchaj się w głos macicy. Witaj rodzący się cud.
Witaj to, co niewidzialne stające się widzialnym. Upragnione, wymarzone, wypowiedziane już cielesne. Jedne z ciałem, jedne z myślami, jedne z naturą, jedne ze mną. Ja kobieta. Wchodzę do jaskini pierwszego człowieka. Zamykam oczy. Wołam. Krzyczę, podchodzę blisko ognistego wiru rodzącego cud – esencję miłości.
Jestem esencją miłości. Daję życie. Wydobywam z ukrycia nagość, stworzenie, bezbronność, czułość, radość, spokój, tajemnicę. Skurcz po skurczu, fala za falą wchodzę w świętość stwarzania. Mój brzuch, moje uda, moje otwierające się krocze, wilgotne od wód płodowych przychodzących na przywitanie nowego.
– Napisane w 2006 3 dni po porodzie trzeciej córki, w domu, lotosowo,
do kobiecego tomiku „W domu”

Wykształcenie:

 • mgr Filologii Klasycznej – UW
 • Podyplomowe Studia Pedagogiki Niezależnej – UW
 • praktyki w ośrodkach wolnych szkół waldorfskich w UK, Niemczech, Szwecji
 • Podyplomowe Studia Komunikacji Społecznej i Mediów – PAN
 • żywa wiedza płynąca poprzez doświadczenie rodzenia dzieci w szpitalu, w domu również lotosowo
 • Roczne studium Psychologii Transpersonalnej w Polskim Forum Psch. Transpersonalnej
 • trening nauczycielski u Eleny Tonetti-Vladimirowej, twórczyni Birth into Being – odkodowanie zapisów w układzie limbicznym.

Ciekawostki:

 • Jako asystentka Eleny i ambasadorka metody zorganizowała jej kolejną wizytę w Polsce i asystowałam w trenerskim szkoleniu w 2013 w Czereśniowym Polu,
 • delegowana do prezentowania metody na konferencji ogólnopolskiej ,,Narodziny bez przemocy”.

Autorka:

 • Autorka projektów artystycznych: ,, Opowieści z Brzucha” oraz ,,Re-Kreacja – misterium uzdrawiania Ziemi”
 • wydarzeń artystycznych: ,,Cudowne narodzenie”: warsztaty, pokazy filmów, jarmark ekologiczny, zabawy dla dzieci i rodziców w kinie Muranów; ,Jestem kobietą”- kolaż multimedialny w kinie Muranów; ,,Happening w dniu Zwycięstwa” – żywa mandala snów i wizji na placu J. Piłsudskiego.
 • Pisze z serca. Jej wiersze od kilku lat ukazują się w kobiecym kalendarzu ,,Spirala”. Twórczyni autorskiej metody pracy w polu narodzin.
Zapomnij o tym, kim byłaś wczoraj.
Zanurz się w obecności w ciele, w tym, jaka jesteś teraz.
Przyjrzyj się programom i przekonaniom, które Ciebie ograniczają
i przetransformuj je w Moc rodzenia Nowego Życia, dla Twojego najwyższego dobra,
w zgodzie ze Wszystkim, Co Jest.

Umów się na bezpłatną,
30-minutową sesję w Polu Narodzin.